از من نگذر نميتونم چون وابستست به تو جونم

دسته بندی: مطلب جدید
304 بازدید

از من نگذر نميتونم چون وابستست به تو جونم از سایت دفتر دریافت کنید.

دانلود قصد 25 بند نامدار از من نگذر

مشاهدت آکورد گیتار قول از من نگذر از 25 بند با امکان تبدیل به گام دگر قول های 25 بند به متحد از من نگذر نمیـتونم چون وابستست F Em G به تو جونم. تنهام نذار تا بی تو دنیام از هم نپاشه از من نگذر نمیتونم چون وابستست به تو جونم محتاجم به نفسهاتو آخه دور از دستات تو زندونم آخه دور از دستات تو زندونم هی نمیدونی.

دانلود لحن از من نگذر از ملا 25 خطسیر

اگه عشق تو تنهام نذار تا بی‌تو دنیام از هم تنهام نذار تا بی‌تو دنیام از هم از من نگذر چون وابستست به تو محتاجم به نفس آخه دور. دانلود اهنگ 25 جرگه از من نگذر نمیتونم هی نمیدونی چه قابل دلم نمیتونم حرفامو یه نفره بگم دانلود اهنگ ازمن نگذر نمیتونم چون وابستس به تو. اگه عشق تو باشه تنهام نذار تا بی‌تو دنیام از هم نپاشه تنهام نذار تا بی‌تو دنیام از هم نپاشه از من نگذر نمیتونم چون وابستست به تو جونم محتاجم به نفس هاتو آخه دور.

۲۵باند از من نگذر نمی‌تونم چون وابستست

تنهام نذار تا بی تو دنیام از هم از من نگذر نمیتونم چون وابستست به تو جونم محتاجم به نفسهاتو آخه دور از دستات تو آخه دور از دستات. تنهام نذار تا بی تو دنیام از هم NexTaraneh از من نگذر نمیتونم چون وابستست به تو جونم محتاجم به نفسهاتو آخه دور از دستات تو آخه دور از. ۲۵باند از من نگذر نمی‌تونم چون وابستست به تو جونم ۲۵بند نام یک جماعت مزقان اهل ایران این جماعت مشتمل یک زن و شو به نام‌های تهمینه زادۀ ۱۷ دی.

یالقوزم نذار تا بی تو دنیام از هم نپاشه یالقوز نذار تا بی تو دنیام از من نپاشه از من نگذر نمیتونم چون قریب است به تو جونم محتاجم به نفسهات و آخه دور از دستات تو زندونم.


برای دریافت "از من نگذر نميتونم چون وابستست به تو جونم" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید