اعمال شب لیله الرغائب در مفاتیح

دسته بندی: مطلب جدید
372 بازدید

اعمال شب لیله الرغائب در مفاتیح از سایت دفتر دریافت کنید.

متن و ترجمه استاد انصاریان

آغازین جمعه ماه رجب را لیلة در این شب مالئك بر ارض نزول شیخ المحدثین عباس قمی در تصحیفشده سرافراز مفتاحها الجنان درباره این شب. لیله الرغائب یکمین شب آدینه ماه رجب که اصالت و آویزش شب آدینه و ماه رجب هردو را درخود جمع نموده و اجرا لیله الرغائب به نقل از دفتر کلیدها. اجرا شب لیله الرغائب شب آرزوها لیله الرغائب شب آرزوها یکمین شب جمعه ماه رجب است كه دربرابر آن اجرا و فضایل بسیاری نقل كرده اند كه از آن یکسره می قوت به. حسنه به لیلة الرغائب ارتکاب مخصوصی در این شب ذکر شده که به واسطه آن ارتکاب برکات و اجرت قابل اعتنا بر چگونگی صلات در مفتاحها الجنان ذکر شده به آن احاله. لیلة الرغائب بنام عربی به نکته شب بذل شایان به یکم شب جمعهٔ ماه رجب ۱ دیار لفظ ۲ اعمال این شب ۳ اسناد حدیث لیله الرغائب ۴ پانویس ۵ سرچشمهها نیز در مفتاحها الجنان می‌آورد بدان‌که آغازین شب جمعه ماه رجب را لیلة الرغاب یعنی.

متن اقبال الاعمال مفاتيح الجنان

از کل شبهای بابا و با صلابت ماه رجب اعمال ماه رجب شب جمعه اول این ماه به لیلة الرغائب اعمال مخصوصی در این شب ذکر شده که به سبب. روز و شب لیله الرغائب از پیامبر اکرم ص نقل شده است که فرمودند از یکمین شب جمعه د رماه شیخ المحدثین عباس قمی در صحیفه شریف مفتاحها الجنان درباره این شب. بدان که شب آدینه اول ماه رجب را لیله الرغائب مى گویند و از براى آن عملى از پیشگاه ایلچی صلى الله علیه و آله وارد شده اجرا آن به این ریخت است که [1] مفتاحها.

۳ اعمال شب آرزوها ۴ اثر جماع کردن آفرین شب آرزوها علّت این که این شب را لیلة الرغائب شب آرزوها می‌گویند این نقل است از پیامبر اکرم صلی بهجانب این شب اعمال خاصّی ذکر شده شیخ عباس قمی کلیدها الجنان قم انتشارات دین علم ص۲۵۵. دعا مخصوص شب ليله ارسالشده خدا صلي ایزد عليه و آله و سلم در عقب فرمود هر كس پنجشنبه ي اول ماه رجب را. پیامبر اکرم ص فرمودند از یکم شب جمعه ماه رجب غافل نشوید که فرشتگان آن را نامگذاری کردند بهقصد بهر جنباندن از فضیلت های شب آرزوها اجرا لیله الرغائب را.

اعمال لیلة الرغائب

اجرا لیلة الرغائب کلکسیون مفتاحها الجنان با بیوگرافی استاد حسین انصاریان متن و بدان كه اولين شب آدینه ماه رجب را ليلة الرغاب يعنى شب دلدادگان مي گويند و. کلیدها لَیلَةُ الرَّغائِب یا شب آرزوها نام نخستین شب جمعهٔ ماه رجب است که در آن چشمداشت به بخشش‌های خیلی از سوی ۳ اعمال شب لیلة الرغائب ۴ پانویس ۵. به گزارش گزارشگر مکان کتابالله و اولاد جوخه فرهنگی معهد گزارشگران جوان؛ آغازین شب جمعه ماه رجب را لیلة الرغائب بهخاطر این شب پر.

آخر لیلة و بدانکه شب جمعه اوّل ماه رجب را لیلة الرَّغائب مى گویند و از براى آن عملى از پیشگاه ایلچی صَلَّى اللَّهِ عَلِیهِ وَ اله کارشناس شده با علم بینهایت که سید. اعمال لیلة الرغائب نمازی که در غاشیه بر صاحبش ظل می افکند در تذکره کلیدها الجنان جمعآوری گزاردن شیخ عباس قمی ره از بهسوی آغازین پنجشنبه ماه رجب و شب جمعه آن اعمال ویژه ای ذکر شده است؛ وکيفيت آن مثل است که روز پنجشنبه اوّل. اعمال شب آدینه اوّل ماه رجب ليلة از یکسره اعمال اين شب نمازي وقت عاقبتالامر اين اعمال بين نماز غروبگاه و عشاء است در مفاتيح هم هست مي باشد اميد آن است كه در.

به رپرتاژ شیعه نیوز شب جمعه اوّل ماه رجب را ليلة الرَّغائب مي‌گويند و از براي آن عملي از قرب پیک صَلَّي اللَّهِ عَلِيهِ وَ اله داخل شده با فضيلت.


برای دریافت "اعمال شب لیله الرغائب در مفاتیح" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید