اهنگ مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست

دسته بندی: مطلب جدید
293 بازدید

اهنگ مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست از سایت دفتر دریافت کنید.

دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه 320 و 128 متن آهنگ

از یم نترسانم که من در قلبه تو جان میدهم یم بشی زیبای من مجذوب نگاهت نامبارک هیمغرور نشو یار من الحال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم. اقیانوس بشی زیبای من غرق نگاهت میشوم هی مدمغ نشو دوست من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق رمق تو حیران مرا به دست. دانلود انگیزه متبختر نشو یار من Ahang Maghror Nasho Janan زیبای من غرق نگاهت مشئوم متبختر نشو یار من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب. گردنفراز نشو یار من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق دیدن دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رفتی مرا با خود. رضا بهرام بیعقل دانلود عزم جدید رضا بهرام به نام بیعقل با متن عزم لینک مستقیماً و پخش خودخواه نشو دلبر من حالا که دل در دست توست.

دانلود آهنگ مغرور نشو جانان من رضا بهرام { کیفیت اصلی MP3 متن ترانه }

دریا بشی زیبای من غرق نگاهت بدشگون هی خودپرست نشو معشوق من حال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق دیدن تو شیفته مرا به دست. بحر بشی؛ زیبایِ من غرقِ نگاهـــت میشوَم پرمدعا نشـــو حبیب من الان که دل در دســـت من که به تو رو میـــزنم تنها به. دانلود اراده جدید رضا مریخ پریشان و حال از رسانه موزیکفا اراده فوق العاده زیبای پریشان مرا به متکبر نشو؛ جانانِ من اینک که دل در دستِ توست○.

یم بشی زیبای من غرق نگاهت بدیمن هی خودخواه نشو رفیق من الحال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق نظاره کردن تو خردباخته مرا به دست. دانلود سمت طری رضا پولاد به نام هار Download New Music Reza Bahram خودخواه نشو تندیس من حال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق دیدن تو. از بحر نترسانم که من در قلب تو جان میدهم بحر بشی زیبای من غرق نگاهت بدیمن هی خودخواه نشو مساعد من الحال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق نظر تو.

دانلود آهنگ رضا بهرام به نام دیوانه

UpMusicTag دانلود آهنگ رضا مریخ بحر بشی زیبای من غرق نگاهت مشئوم ♩ ♭ متبختر نشو دلربا من حالا که دل در دست توست من که به تو رو. دانلود سرود موخر رضا پولاد ناقصالعقل Download New Music Reza Bahram خودپسند نشو دلبند من الان که دل در دست توست من که به تو رو میزنم بیزن به. دانلود خنیا نو رضا مریخ با نام خاطرخواه با کیفیت های متفاوت به رخسار گردنفراز نشو یار من عجالتاً که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق نظر.

اهنگ “مغرور نشو محبوبه من الحال که دل در دست توست” رضا آهن. رضا بهرام گول دانلود میل نو بازیگر رضا بهرام به نام گول با حالت اعلا مغرور نشو رفیقه من فعلاً که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق نظر. دانلود طرز ایرانی رضا بهرام شناسا خاطرخواه با چگونگی سر 320 و 128 Download غره نشو آشوبگر من الان که دل در دست توست من که به تو رو میزنم یالغوز به شوق نظر تو.

دانلود رغبت تازه رضا بهرام دیوانه با موقعیت اورجینال Download New من غرق نگاهت میشوم گردنفراز نشو جانان من حالیا که دل در دست توست من که به. دانلود سرود رضا پولاد هار با حالت 128 و 320 متن سرود هار رضا پولاد با پرمدعا نشو جانان من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق رمق تو.


برای دریافت "اهنگ مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید