به دنیا آوردن پسر تو این شهر جایزه دارد

دسته بندی: دانستنی ها
261 بازدید

جدیدترین اخبار روز دنیا را از سایت دفتر دریافت کنید.

به دنیا آوردن پسر تو این شهر جایزه دارد

روستائی کوچک در جنوب کشور لهستان به نام ” Miejsce Odrzańskie ” در نزدیک مرز جمهوری چک وجود دارد که برای خانواده ها جایزه های مختلفی را در نظر گرفته است.

این روستا همانند سایر روستاهای جهان نیست و در طی 9 سال گذشته هیچ یک از آنها فرزندی را به دنیا نیاورده اند و جوان ترین فرد این روستا 12 سال سن دارد. اکثر زوج های این روستا به ندرت پسر به دنیا می آورند و هیچ کس اطلاع دقیقی از این موضوع ندارد و بیش از 300 خانم در این روستا وجود دارد.

به همین دلیل شهردار به نام ” راجموند فریسچکو ” در طی مصاحبه ای با خبرنگاران لهستانی گفت به اولین خانواده ای که پسر به دنیا بیاورد جایزه ای ویژه خواهد داد و رشد سن پیری و همچنین نادر بودن تولد کودکان پسر را یک مشکل اساسی خواند که در آینده ای نه چندان دور می تواند تبدیل به یک دغدغه اصلی شود.

چنین اتفاقی که در طی 12 سال اخیر هیچ نوزادی به دنیا نیامده، می تواند بیانگر مشکلاتی در این خانواده ها باشد که باید حتما بررسی شود و از طرفی ممکن است به دلیل دخترزایی شدید در میان خانواده ها، آنها از زاد و ولد درمانده شده اند و با مراجعه پزشکان متخصص در این زمینه شاید بتوانند با این مشکل کنار بیایند.


برای دریافت "به دنیا آوردن پسر تو این شهر جایزه دارد" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید