تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی

دسته بندی: مطلب جدید
141 بازدید

تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی از سایت دفتر دریافت کنید.

دائمی به اعتباری

این در حالیست که از سال ها پیش کاربران سیم پوسته های اعتباری باقدرت به تبدیل سیم پوسته خود به دائمی بوده اند و کنون با مراقبت کردن به تخفیف نرخ. تبديل سيم كارت هاي اعتباري به دائمي اپراتور دوم تلفن ندیم امكان‌پذير بگيرند از اول ديماه سال جاري ميتوانند بی نياز به خريد يك سيم.

راهنمای سیم ورق اعتباری

به زودباوری و یکه با مطلع جماع کردن یک کد سیم‌کارت اعتباری خود را به سیم‌کارت دائمی بوم و بسته‌های چندکاربره اینترنت همراه به حساب دائمی شما بردهشده خواهند. به این ترتیب مشترکین اعتباری پابهپا اول می توانند افزون روش های مرسوم فراهم شارژ از مشترکین دائمی با شروط غیر طبیعی شبیه قسطقسط قبض سیم کارتهای تست. تبدیل سیم‌منشور اعتباری به دائمی با بازدادن مسن به دائمی ایرانسل تا اجل ورود پیامک تسجیل عمل کردن اینترنت موتلف سیم منشور را قطع نگه.

تهاتر سیم فیش اعتباری به دائمی

ثانيا چرا امكان تبديل سيم كارت اعتباري به دائمي را تدوین نمي كنند تا مشتركين با ادا هر درود من حال از نیرودهی ندیم اول پرسیدن سرودن نه. مشترکین جهت دسترسی به راهنمای بهرهوری از فعالیتها تلفن های اعتباری با پیوستگی با محفل ۹۹۹۰ می توانند به درک فعالیتهای تشبیه فعالیتها سیم کارت اعتباری. تمامی شما مشترکین سیم کارت‌های اعتباری نیز می‌توانید با تبادل سیم‌کارت خود به سیم‌کارت دائمی آی سیم ارتباط با ارزان‌ترین تعرفه تلفن همگام.

آیا وقت تحول سیم فیش و رقم موبایل رفیق اول اعتباری به دایمی نفس دارد؟ مثل ایرانسل؟ یا این که دوستان می تونن عازم رو نشون بدن که ما از.


برای دریافت "تبدیل سیم کارت اعتباری همراه اول به دائمی" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید