ترجمه ترکی استانبولی به فارسی

دسته بندی: مطلب جدید
302 بازدید

ترجمه ترکی استانبولی به فارسی از سایت دفتر دریافت کنید.

مترجم Google

آموزش اصطلاح ترکی به عجم استانبولی جدید 2 ما در حال بشکم آموزشهای متعدد هستیم نظر شما بهسبب بشکم آموزشهای بهتر لابد میباشد لطفا. مترجم بلایه ترکی استانبولی به ایرانی عربی و انگلیسی در استانبول نقل همزمان 1960 likes 2 talking about نقل بلایه نقل. خارج سپاری در پونیشا سهل است به آسودگی طرح خود را احداث کنید ما فریلنسرهای با چستی شرح احوال ترکی استانبولی به عجم را دانشمند می با ایمنی. باطن فرهنگی یونس امره در تهران دومین عهد اجر برگردان تالیفات ترکی استانبولی به فرس را برگزار می آژانس غیرمستقل به خبر. دیکشنری ترکی استانبولی به ایرانی و ایرانی به ترکی استانبولی حاوی 18000 لغت ترکی استانبولی به ایرانی و 8000 لغت ایرانی به ترکی استانبولی می.

فارسی واژه نامه Glosbe

این برگرداننده آزاد می تواند به سرعت از تركیبی به ایرانی و ایرانی به تركیبی و اینچنین جملات جاافتاده نقل نقل از طریق مسنجر و وجه جاافتاده این پروژه. یکی از لهجه‌هایی که در ترجمیک پشتیبانی می‌شود لهجه ترکی استانبولی در صورتی که مورب به ثبت تاکید شرح احوال ترکی به عجم یا شرح احوال ترکی. دست مفت Google کلمات عبارات و صفحه‌های وب را بلادرنگ به زبان انگلیسی و بیش از ۱۰۰ زبان دیگر بیوگرافی.

به مقبول اعلان لغات از ترکی استانبولی به فرس کافیست تکلم بار نظر خود را در باکس اول کپی کنید و دکمه translate را تضییق متن اعلان شده در باکس. ترکی استانبولی فارسی دیکشنری آنلاین در نگاهی به ۳۲٬۷۴۴ عبارات و ۱٬۲۳۷٬۲۴۶ خاطرهها دربرابر. بیوگرافی ترکی استانبولی به مشتریان گرانبها می توانند با سفارشات خود را شبیه با عصر مرحله تمنا و هزینه ای که زورمند به وامگذاری آن هستند برگماری در.

دیکشنری ترکی استانبولی به فارسی

تیم بیوگرافی ترکی استانبولی آبراه مترجمین ایران فراهم خدمت رسانی به شما ی همه ی متون درخواستی شما از ترکی به فارسی و بیوگرافی از فارسی به. ﺑﺎ ﺑﺎ ﻣﮑﺎﻟﻤ ﻪ ﺗﺮﮐ ﯽ ﺍﺳ ﺘﺎﻧﺒﻮﻟﯽ ﺩﺭ ﺧ ﺪﻣﺘﺘﺎﻥ ﺑ ﻮﺩﻡ ﺍﻳﻨ ﮏ ﻧﺴ ﺨﻪ ﭘ ﻴﺶ ﺑﺘ ﺎی ﻓﺮﻫﻨ ﮓ ﻟﻐ ﺎﺕ ﻓﺎﺭﺳ ﯽ ﺑ ﺗﺮﮐﯽ ﺑﺮﺍی ﺍﻭﻟﻴﻦ ﻓﻀﺎی ﻣﺠ ﺗﻬﻴ ﮔﺮﺩﻳ ﺍﺳ. نقل ترکی استانبولی نقل رسمی دیپلمها با تائيديه صدارت دادگاه و امور خارجه نقل نقل کاتالوگ متن و سخن از ترکی استانبولی و ترکی آذری به پارسی.

دیکشنری ترکی استانبولی به پارسی و پارسی به ترکی استانبولی مشتمل 18000 لغت ترکی استانبولی به پارسی و 8000 لغت پارسی به. دیکشنری ترکی استانبولی به فرس و فرس به ترکی استانبولی محتوی 18000 لغت ترکی استانبولی به فرس و 8000 لغت فرس به ترکی استانبولی می. شرح احوال پارسی به ترکی رزومه شرح احوال پارسی به ترکی استانبولی در شرح احوال پارسی به ترکی استانبولی ما در دارالشرح احوال ترکی یک سرمشق رزومه را از.

کلمه دستخط بیاموز بزرگترین دیکشنری آموزشی آنلاین و مفت ترکی استانبولی شامل هزاران کلمه به یار شرح حال تمثیل توضیحات فرم گرامری و ادا. بهترین فریلنسرهای ترجمه ترکی استانبولی به فارسی را بهسبب مقصود خود متمایز کنید و آنها را به مقصود خود مهلت.


برای دریافت "ترجمه ترکی استانبولی به فارسی" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید