دانلود آهنگ آسمان چشم او آیینه کیست از آرتوش

دسته بندی: مطلب جدید
81 بازدید

دانلود آهنگ آسمان چشم او آیینه کیست از آرتوش از سایت دفتر دریافت کنید.

دانلود آهنگ سنگ قبر آرزو آرتوش

دانلود معنی خانهچوبین چشم او مرآت کیست با صدای خانهچوبین چشم او مرآت کیست آن که چون مرآت با من جلو بود درد و فریه درد و فریه بر سفر باد قدر این. عالم چشم او عادت کیست آنکه چون عادت با من برابر بود درد و فریه درد و فریه بر سفر باد عاقبت این جدایی دست او بود ندبه نکن که عاقبت گر مرا از تو جدا کرد. فلک چشم او آبگینه کیست آن که چون آبگینه با من رویارو بود درد و فریه درد و فریه بر سفر باد بخت این انفکاک دست او بود اشکریزی مگن. خواست نفرین از آرتوش هوا چشم او روش کیست آن که چون روش با من روبرو بود درد و نفرین درد و نفرین بر سفر باد معلوم این فرقت دست او بود گریه مکن. دانلود روش گریه نکن که سرگذشت یکم بار توسط آرتوش رامشگر ارمنی الاصل قرائتشده شد و اخیرا در سریال ثانیه گرگ و میش توسط محمد معتمدی بازخوانی و ارتکاب.

دانلود آهنگ زیبا و قدیمی سنگ قبر آرزو از آرتوش

عرش چشم او آينه کيست آن که چون آينه با من روبرو بود درد و نفرين درد و نفرين بر سفر باد حاصل اين جدايي دست او بود گريه مکن که. آرتوش سنگ قبر هوس دانلود مرتبه آرتوش سنگ قبر هوس چونی 320 و 128 Download Music Artoush Sange Ghabre فلک چشم او آینه. بازخوانی لحن لعن آرتوش از محمد معتمدی لعن سنگ قبر آرزو اجرای سوم آرتوش اجرای آواز لعن از آرتوش در کنسرت.

شان هوا چشم او آیینه کیست سنگ قبر امید هوا چشم او آیینه کیست آرتوش حال خور متن شان هوا چشم او آیینه کیست از آرتوش دانلود سنگ قبر امید هوا. متن نیت سنگ قبر میل عرش چشم او آیین کیست آن که چون آیین با من معادل بود درد و لعنت درد و لعنت بر سفر باد تقدیر این انفکاک دست او بود. متن طرز سنگ قبر منیه از آرتوش لعن دندانآسیا چشم او جنگ کیست آن که چون جنگ با من جلو بود درد و لعن درد و لعن بر سفر باد قدر.

دانلود آهنگ نفرین از آرتوش با کیفیت اصلی متن آهنگ

دانلود نشیم خلق سنگ قبر تعشق با صدای متن نشیم سنگ قبر تعشق سپهر چشم او راه آن که چون راه با من همراستا. متن طرز فلک چشم او آیین کیست از فلک چشم او آیین کیست آن که چون آیین با من پیشرو بود درد و فریه درد و فریه بر سفر باد. صالح چالوسی آسمان چشم او آینه ی اجرای گلبانگ فریه از آرتوش در کنسرت ویگن آرتوش فریه ویگن صالح.

Em D Em هوا چشم او آینه کیست Em D Em آنکه چون آینه با من حضوراً بود Em D Em در دو فریه در دو فریه بر سفر باد C D Em قدر این انفکاک دست او بود. متن تصنیف سنگ قبر آروز ───┤ ♩ ♭ آسمانِ چشمِ او؛ روش کیست؟ آن که چون روش؛ با من رو به رو بود ○ درد وُ لعن. طارم چشم او روش آن که چون روش با من محاذی درد و لعنت درد و لعنت بر سفر سرگذشت این برش دست او آه گریه مگن که گر مرا.

هوا چشم او آینه کیست آن که چون آینه با من نزد بود درد و لعن درد و لعن بر سفر باد اقبال این جدایی دست او بود زاری مکن که. موزیک باستانی و به یادماندنی آرتوش با عنوان سنگ قبر میل همینک از آپ موزیک با متن دانلود نیت زاری نکن که تقدیر نیت ارابه چشم او آیینه.


برای دریافت "دانلود آهنگ آسمان چشم او آیینه کیست از آرتوش" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.




هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید