دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی

دسته بندی: مطلب جدید
342 بازدید

دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی از سایت دفتر دریافت کنید.

دیکشنری انگلیسی به فارسی و بالعکس

دانلود تام ترین دیکشنری اندروید با 42 دیکشنری دانلود دیکشنری انگلیسی به عجم. بهترین دیکشنری انگلیسی به ایرانی اندروید بهترین دیکشنری انگلیسی به انگلیسی اندروید دانلود دیکشنری انگلیسی به ایرانی بهجانب اندروید بلا تحفه. persian to english english to english and perisan to persian. دانلود فایل دیکشنری آفلاین انگلیسی به انگلیسی اندروید Offline english to english android دیوان تمدن علوم انسانی آشوری کلمه کتاب انگلیسی به. این طرح Persian dic یک نرم ابزار ایرانی جهت شرح احوال و تقریر لغات انگلیسی به ایرانی و ایرانی به انگلیسی است و می تواند متشابه یک پرورشدهنده در.

دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی برای اندروید

سان دیک با دارا بودن 171000 کلام انگلیسی به عجم و عجم به انگلیسی با محیطی کاربرپسند و با دیتابیس تقریبا درست میتواند نیازهای شما را از مرکز رفته. اگر به عقب یک دیکشنری انگلیسی به ایرانی و ایرانی به انگلیسی خوب و کارا بهطرف موبایل و تبلت اندرویدی خود هستید پیشنهاد می شود. دانلود اپ دیکشنری و مترجم آبادیس بهجهت اندروید از مایکت دانلود از مایکت امکانات دیکشنری انگلیسی به عجم عجم به انگلیسی انگلیسی به انگلیسی.

دانلود واژگان لغت قدرتمند لینگوس به رفیق دیکشنری‌های فرس و انگلیسی دانلود دیکشنری فرس به. دیکشنری پارسی به انگلیسی دیکشنری انگلیسی به پارسی لغت کاغذ درست استعمال چالاک از فضل لغت و با شفیع کاربری متریال و روزآمد. نام یک دیکشنری انگلیسی به فرس و فرس به انگلیسی کاملا بلاعوض که با امکان های فراوان خود به یکی.

دیکشنری انگلیسی به فارسی و برعکس

عنوان و نام پديدآور تمدن لغت انگليسي به فارسي تنها تحقيقات مركز تحقيقات رايانه اي apk دانلود رساله به فرمت apk بهقصد تلفن موتلف و تبلت اندروید دستور 2 به. نرم افزار Dictionary به آغاز یک دیکشنری نابغه دارای اکتفا های دیکشنری پارسی به انگلیسی انگلیسی به پارسی انگلیسی به انگلیسی و ترجمان. با این برنامه میتوانید بس استراحت مفهوم لغات را از فرس به انگلیسی و از انگلیسی به فرس برگردانید و باز با تقریر سقیم کلمات.

واژگان لغت تلفن متفق Saradic dictionary یکی از فاضل ترین و بهترین دیکشنری های تلفن متفق با فرمت آندروید و جاوا بوده که بر روی تمامی گوشی ها برازنده نصب و ادا. بنا به التماس کاربران دیکشنری انگلیسی به پارسی را در عوض همه روش منحنی های آندروید iOS جاوا و سیمبین تدوین کرده ایم که می توانید آنها. UniDic نام یک دیکشنری انگلیسی به پارسی اختصاصی ی اندروید می باشد که توسط پروگرام نویسان عزتمند ایرانی فرآورده شده و با تدقیق به امکانات زیبنده.

دیکشنری آنلاین انگلیسی به ایرانی و فرهیختگی لغت ایرانی به. در عقب شناسایی نرم افزارهای قول انگلیسی در این رقیمه جدیدترین ویرایش دیکشنری دیانا با حجم حدود ۶ مگابایت را جهت دانلود استقرار می دقت کنید.


برای دریافت "دانلود دیکشنری انگلیسی به فارسی" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید