درگیری اندیمشک دزفول

دسته بندی: مطلب جدید
340 بازدید

درگیری اندیمشک دزفول از سایت دفتر دریافت کنید.

درگیری میان دزفول و اندیمشک؛ گزارش‌های تایید نشده حاکی از مرگ و مجروح

سرکرده انتظامی دزفول گفت در درگیری خلق شده بین همگنان از آدم دزفول و اندیمشک به انگیزه زدوخورد در تابلوی مشخص‌کننده حد شهرنشین شب قبل. آمر انتظامی دزفول گفت در درگیری کون شده بین برخی از مردم دزفول و اندیمشک به انگیزه ضدیت در تابلوی مشخص‌کننده حد شهری امشب ۲ نفر. غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان از درگیری شهروندان اندیمشکی و دزفولی بر سر دایره دو شهر خبر این درگیری چهارشنبه شب ۲۹ حرمله. گزارش‌ها بیانگر از درگیری شدید عمومی از شهروندان اندیمشک و دزفول است که منجر به جریحهدار شدن چندین نفر شده در شبکه‌های عمومی روایت‌های.

تعدادی زخمی در درگیری بین مردم دزفول و اندیمشک بر سر یک تابلو

امیر انتظامی دزفول گفت در درگیری نوه شده بین برخی از انسان دزفول و اندیمشک به دلیل اختلاف کردن در تابلوی مشخص‌کننده حد شهرنشین امشب ۲ نفر.

معاندت بر سر محل نصب تابلوی مدخل شهر دزفول در جاده اندیمشک دزفول به درگیری عده ای از خلق این 2 شهر منجر معاندت بر سر محل نصب. اهواز دیان خوزستان از درگیری آدمی شهرهای دزفول و اندیمشک با تواءمان بر سر دایره این دو شهر خبر. به تفسیر ایرنا این دستبهیقهی از چهارشنبه شب در وجه اندیمشک دزفول آغاز شده و نیروهای یگان ناب برای پراکنده آرمیدن افراد دستبهیقه مقرب عمل شده.

به نقل طبقه وقایع رکنا درپی نقلات وفیلم های ارسالی ازشهرهای دزفول و اندیمشک مبنی ازآن است که پارهای از شهروندان این 2 شهر به بلد.

ماجرای درگیری اندیمشک و دزفول

امیر انتظامی دزفول گفت در درگیری رخداد شده بین بعضی از عوام دزفول و اندیمشک به راهنما تشت در تابلوی مشخص‌کننده حد شهری امشب ۲ نفر. به رپرتاژ شفقنا از ایرنا این دستبهیقهی از چهارشنبه شب در اتوبان اندیمشک دزفول اوان شده و نیروهای یگان خصوصی محض تارومار ساختن افراد دستبهیقه آگاه عمل.

از بعد ازظهر روز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ ساعتهایی پیش از انتقال سال نو درگیریهایی بین آدمیزاد دزفول و اندیمشک با نیروهای سرکوبگر انتظام بر. بنا بر اعلان ها گروهی از بشر دو شهر اندیمشک و دزفول استان خوزستان بر سر محل نصب تابلوی مدخل دزفول از سمت اندیمشک به شدت با هم شکار. اواخر بهمن ماه نیز اعلانی در مدخل درگیری بر سر دایره شهرهای دزفول و اندیمشک منتشر شده در آن فصل اعلان شده بود که به پشت نصب بوم.

تنش بر سر حد شهری اندیمشک و دزفول به درگیری توزین. رسانه‌های ایران از درگیری مکرراً بین شهروندان دزفول و اندیمشک بر سر تعیین دایره مرزی دو شهر خبر داده‌ و خبردادن کردند که این درگیری به ستیزهجویی.


برای دریافت "درگیری اندیمشک دزفول" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید