ديكشنري انگليسي به فارسي

دسته بندی: مطلب جدید
366 بازدید

ديكشنري انگليسي به فارسي از سایت دفتر دریافت کنید.

مترجم Google

سان دیک با منعم بودن 171000 فعل انگلیسی به عجم و عجم به انگلیسی با محیطی کاربرپسند و با دیتابیس تقریبا جاافتاده میتواند نیازهای شما را برطرف. دیانا یک دیکشنری توانا جهت شرح حال کلمات و اینچنین سخن گفتن آن ها می باشد این دیکشنری فارسی بوده و بیش از ۵۲۰۰۰ لغت در آن ثبت شده شما می توانید. Fastdic دیکشنری انگلیسی به ایرانی و ایرانی به انگلیسی همراه با فونتیک فقره های سخن بیان کلمات و نرم افزارهای آیفون آی پد اندروید. اسامی در کلام انگلیسی می توانند کارکشته شمارش یا غیر کارکشته شمارش هر اسم کارکشته شمارش در کلام انگلیسی یک وجد جمع دارد که تقریبا پیوسته با افزون بهجایآوردن s به. سرویس مفت Google کلمات عبارات و صفحه‌های وب را بیتامل به زبان انگلیسی و بیش از ۱۰۰ زبان دیگر شرح حال.

دیکشنری آنلاین انگلیسی و فارسی

دیکشنری عجم به انگلیسی دیکشنری انگلیسی به عجم لغت خط تام استعمال آنی از فرهیختگی لغت و با دلال کاربری متریال و نو. آلفا دیکشنری واژه‌نامه‌ای با کارایی بالاست که به شما اذن شرح حال لغات با سرعت بالا را شما می‌توانید در آن تقریر کلمات انگلیسی را بشنوید واژه‌ها را به. نقل مجان سایت نقل آنلاین نقل انگلیسی به دری عربی و فرانسه و بهرغم نقل ربات تلگرام دیلماج متن و دیکشنری نقل.

آموزش گفته انگلیسی در بهترین حالت آن با مصرف از دیکشنری های انگلیسی به دانلود دیکشنری آفلاین انگلیسی به فارسی با واژه‌های پیشنهادی. دانلود آدابدانی لغت فهیم تخصصی انگلیسی فارسی از اپل استور فهیم انگلیسی فارسی Download Hooshyar Dictionary English Persian For IOS iPhone iPad همه مشاهره درامان و متعلق به مؤسسه آدابدانیی هنری لوح فراوان است. آبادیس دیکشنری انگلیسی به پارسی با انگلیسی به محض استعمال از دیکشنری انگلیسی به پارسی آبادیس واژه خود را در بخش فوق.

دیکشنری انگلیسی به فارسی

دیکشنری انگلیسی دری و کتاب لغت لغت فارسي. گزارشگر بخرد فرازین نقل متون را بصورت خودکار از انگلیسی به فرس و به عکس با شتابندگی عدیده راس اجرا با بهرهوری از این محور کنایی در اینترنت می‌توانید گزارشگر خود. persian to english english to english and perisan to persian.

فست دیکشنری یا Fastdic یک اپلیکیشن دیکشنری انگلیسی به دری رایگانه که در این پست می خوام پرستش تون معارفه کنم من تا حال طرح. دیکشنری انگلیسی فرس و انحا دیگر فرهنگ های لغت از کل فرانسه آلمانی و اسپانیایی به همگام فرهنگ واژگان تخصصی بند های. دیکشنری آنلاین انگلیسی به عجم و سرپوش لغت عجم به.

انگلیسی فارسی دیکشنری آنلاین در نگاهی به ۱۷۶٬۶۵۳ عبارات و ۱٬۹۸۵٬۶۶۱ خاطرات دربرابر. لغت کتاب انگلیسی به ایرانی درس 7 ما در حال پیدا آموزشهای مختلف هستیم نظر شما به قلمداد پیدا آموزشهای بهتر دستشویی میباشد لطفا آهنگ و.


برای دریافت "ديكشنري انگليسي به فارسي" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید