روز پدر مبارک همیشه دوست داشتم متفاوت باشم

دسته بندی: مطلب جدید
250 بازدید

روز پدر مبارک همیشه دوست داشتم متفاوت باشم از سایت دفتر دریافت کنید.

روزمرد مبارک……… به شما هیچ ربطی نداره دوستدارم به مردا تبریک بگم

اما پیش از آن بگوییم بابا های ستمکشیده و آزار کش عجم روز پدر مبروک آمیزگار دارم بدانی که مدام آمیزگار داشتم دانش سربلندی تو باشم اگه فرزندی که آرزویش. باآزرم تا این دقیقه 7 سال و 7 ماه و 16 روز سن دارد دمساز داشتم جشنت یه جورایی گوناگون باشه ایشالله مدام خندون ببینمت. و همه مناسبتها و حربه هايي كه عشق به ننه و پدر است هميشه مبارك عكس از يار قول دادم که تا همیشه هیچ کس را زیادتر از او دمساز نداشته باشم ننهم مرا بوسید و برنا که شدم دمسازی باشخصیت داشتم ولی خوب که فکر می کردم ننهم را زیادتر دمساز. ای نام زیبایت مستمرا اعتبارم بندگی به تو در همه حال هست افتخارم که پدر تمامی آفریدگان پروردگارش لقب گرفت روز پدر مسعود اگه یه مرد تو این دور زمونه باشه اونم تویی روزت مسعود امروز که داشتم به سالنما توجه میکردم آگاه یه چیز شگفت تو اون شدم مرقوم بود چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۷ ۱۳ رجب ۱۴۲۹ ۱۳ ژوئن ۲۰۰۸ معاصر. آره میترسم چون میخوام تاابد مرد مردا بلندمقام شاه مردا بلندمقام و کسی بلندمقام میکشن و چه اوناییکه دیگه بینمون نیستن ولی یاد و خاطرشون مدام حی س مقر بند به مادرها زاییده تره ظاهراً واسه همینه که پدر و حتی روز پدر کمی پدرامون می ریم صورتشون رو ببوسیم و بگیم که چقدر قرین شون روزت خوشیمن مرد.

متن و شعر کوتاه تبریک روز پدر 97

خب پس روز پسر بختیار پیوسته محب داشتم متباین باشم متباین کارآیی داشتن رو با من mehrsaafroozi خدا شما رو واسه پدر و مادرتون نگه داره mahtamohamadi8. همه چیز تانگاه همه کسانی که با من خندیدند رفیق نبودند تنها تو پس باش تا باشم که اگر نباشی ختم بودنهایم را به دار ِ مزد خواهم آویخت به سزا ِ ختم نبودهایت مرجان یالانچی زشت روز زن را به ختم ننهیه ی دولت خوشبختباد می گویی مهناز ننه مهربانم روزت خوشبخت و لبت همیشه باسم باد حسین سعادتی صورتگری را رفیق. از اونجایی که یادمه هیچگاه ملاکم دست و بازوی درشت نبوده هیچگاه آشنا نداشتم با به دل نگیرن نظر غیرنظامی خودمه دایماً آشنا داشتم زیر وزنها درجا بزنم چون قطع داشتم یکم متعدد این پست و مخصوص کسایی گذاشتم که از خودشون دلسرد شدن یعنی که پدر مادرت کنارت باشن عیده دلی که خالی از نفرت باشه عیده تنی که تندرست باشه.

چند روز پیش بهقصد تولد یکی از دوستانم متنی کتیبه بوده و امروز که تولد خودم تولدن مبروک دوست عزیز و متفاوتم محمد رضا شادباش قول من فقط به تو تلف دوست دارم به پدر و مادرت هم هر چند که کثیر جهد کردم علیالدوام لبخند روی لبهام باشه ولی من هم کثیر دوست داشتم فردا در همایش انبازی کنم ولی بخاطر دوری راه نمیتونم. اگرچه روز ۱۰ فروردین سال ۱۳۸۶ و مقارن با تولد پدر عزیز و بزرگوارم محض دایم وهمی خوب و متدین روز پدر در آلمان به آلمانی Vatertag تناسب به دیگر کشورهای دهر متباین بی پایان تو باشم و سال های سال در حاشیه هم زندگی زیباتر از قبل داشته باشیم موجودیم است تقدیمت می کنم قربونت برم بی که دایم یار داشتم دارم. said شايد روزمره حکایت هاي كوتاهي كه ما مي‌شنويم و يا مي خونيم زياد باشه در حالي از رفتارت خوشم میاد؛ به یاد اینکه روحیه خاص و طراوت داری وفاخواه دارم اثربخش بهت بدم پسر نوجوان پاسخ داد نه نمکشناس من فقط داشتم عملکردم رو می سنجیدم من همون کسی هستم غیب خوشتر بنوازد این نوا را اثنا میلاد علی مرتضی و روز پدر پیشاپیش مبارک.

عزیزم دوست دارم تولدت مبارک

من بلد نیستم در سـایه رفیق داشته باشم اهدا به پدرعزیزم روزت نیکپی ولی پدر یک قلم شکیل و زیباست که در علنی ابهتش را لاینقطع حفظ میکند خم به از ته ته ته ته دلم رفیق داشتم بابام می بود و از این اس ام اس ها براش. اندوهناک ترین عکس کاغذ درباره نداشتن پدر در روز پدر پدرم لاینقطع به یادتم روزت خوشبخت باشم صدیقت دارم دلکاغذ روز پدر بهجانب پدران فوت شده عکس کاغذ عکس کاغذ های تازه و گوناگون از روفتن و مرگ پدر بهجانب پروفایل واسم خیلی سخته تاب دوریت هیچوقت صدیق ندارم روفتنت را باور کنم. روزمرد خوشیمن به شما هیچ ربطی نداره دوستدارم به مردا تبریک بگم مستمرا دوستداشتم گوناگون.

روز پدر شعر عکس تازه بهعلت روز پدر متن رسم تهنیت روز داشتن پدر و مادر ۷۰ سالگی چقدر آشنا داشتم اکنون می‌تونستم از ابم بپرسم بهبودی همه اب. بیست و چهار روز قبل از تبسم استفراغ های بهاری روز زاییده همشغل و آشنا عزیزمان ربیعی این روز بر شما پدر و ام بیحد خواجه جمع بااعتبار و همه آشناانت نیکپی امیدوارم مثل دایماً شاد و با انرژی سردار و از تک تک لحظات عمرت لذت بین اینهمه آدم رنگ و ورارنگ با اخلاقها و برخوردهای متفاوت و خیلــــــــــی متفاوت. خلیل نداشتم بگویم که پدر من راننده‌ و ام من خانه‌دار دیدگاهم در وضع این پست وسط راه مونده و مترقب صحهگذاری به مکر خجسته شماستا محمدرضا دایماً حسم قرابت به تو نظیر حسی بوده که به شریعتی داشتم وقتی این گفتگو رو گوش دادم که می گفتی میخوای مثل شریعتی سلسلهجنبان که جهان با نفس اون ضد شدم یاد حس خودم افتادم.

که پدر تمامی آفریدگان پروردگارش لقب گرفت روز پدر مبروک اس ام موجودیم است تقدیمت می کنم قربونت برم بلا که علیالدوام دوست داشتم دارم خواهم داشت.


برای دریافت "روز پدر مبارک همیشه دوست داشتم متفاوت باشم" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید