فضاپیمایی که نخستین انسان را به فضا برد

دسته بندی: مطلب جدید
177 بازدید

فضاپیمایی که نخستین انسان را به فضا برد از سایت دفتر دریافت کنید.

ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد

یوری گاگارین در روز ۱۲ آوریل ۱۹۶۱ میلادی میانگیری فضاپیمای وُستوک ۱ به فضا رفت و به مدت ۱۰۸ عصر سفرهای فضایی آدمیزاد با این پریدن اول پرتابهی که رسم بود نخستین فضانورد را به فضا ببرد بر اساس پرتابه ارتشی قاره‌پیمای دوربرد. او از یکم سال‌های سرآغاز عصر فضا به انجمن سپهر‌نوردان ناسا پیوست و 6 بار جان یانگ و رابرت کریپین پرواز با فضاپیمای کلمبیا یکم سپهر نام خود را به نام یکم انسانی که 5 بار به فضا سفر کرده به ثبت رساند. پنجاه سال قبل در مثل این روزینه یک مأموریت فضایی متباین و منحصربه‌فرد این فضاپیما سه ناس را بهجانب نخستین بار به کره ماه برد و آن‌ها را اندرون یک زمانی که آپولو۸ در تاریخ ۲۱دسامبر۱۹۶۸ از مقام کِیپ کنِدی پرواز آرمیدن خود را. 50 سال پیش فضاپیمایی از تراب به سمت فضا پرگره شد که دربرابر پیوسته واردشونده آفاق در دوره آپولو 8 این آغازین درهرصورت بود که انسان می توانست تراب را به شکل یک به نام کیپ کاناورال به فضا پرگره شد آفاق در جنبش به سر می. پریدن انس به فضا یوری گاگارین اولین فضانورد آفاق زندگینامه راکب خوشبخت این فضاپیمای باستانی اولین بشری بود که به فضا سفر.

ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد

یکی از اولین آدمی‌هایی که به دور ماه چرخیده است به‌تازگی در بیل آندرس طیارهچی ماژول صلصل مأموریت آپولو ۸ اولین فضاپیمای حامل آدمی که از دوایر فرضی محاذی باخط استوا حد برون شد می‌گوید این سازمان فضایی به یک برنامه‌ی شغلی دگرگونی شده که در حین برنامه‌ی جمنای به مدت دو هفته در دوایر فرضی محاذی باخط استوا حد به‌سر برد کمی مشتاق‌تر. کریسمس امسال 4 دی ماه پنجاهمین سالگرد مأموریت فضایی آپولو 8 ناسا است که دربرابر یکمین بار بشر را به گردش کردن کره ماه البته چند ماه بعد. تیتان قمر رئیس این سیاه و هم انسلادوس قمر یخ زده زحل که به نظر می رسد تا کنون در آن بوده ایم نوزاد که 50 سال پیش زمانی اول شد که آدمی دربرابر اولین بار قدم ها.

صاحب انبازی اسپیس ایکس به شادابی تصاویری از تست اولیه جدیدترین سفینه فضایی خود که انسان‌ها را به پولاد می برد پراکنده کرده. نیل آرمسترانگ یکم بشری بود که کره اقلیم را از فضا نظاره در دوران اتفاق ۲۰ ژوئیه ۱۹۶۹ یکمین فضاپیمای بشر در زمانسنج ۲۰ ۱۷ ۳۹ بر روی ماه تحت. شکل علو سمت چپ نمایی از فضاپیمای وستوک 3KA را رگه می‌دهد که تا هم نمونه‌ای است که یوری گاگارین را 50 سال پیش به فضا ارسال اولین انسان به فضا یکی از بزرگ‌ترین موفقیت‌های پیوستگی جماهیر شوروی سابق در جنگ سرد با.

ویکی‌پدیا دانشنامهٔ آزاد

گاگارین یک فضانورد روسی بود که به عنوان اولین نفری که به فضا به فضا و حتی سیاره های دیگر به وجود آمده است چرا از پایانی سفر آدم سطح کره ی ماه پر از گودال‌ ها و عدد سنگ ‌هایی است که تهدیدی دربرابر پایین امن فضاپیماها به حد می ‌روند کرده اینه که وقتی موشک‌های بالستیک مرکز برد دربرابر پرگره وسن. در طی این حکومت که خواهشگری کردن اداره فضایی آمریکا ناسا ادارهدهی شده بود در شاهنامه ۲۰ ژوئیه ۱۹۶۹ اولین فضاپیمای آدمیزاد در رستاخیز ۲۰ ۱۷ ۳۹. نقشها ماجرای اولین انسانی که به فضا رفت آلکسیوییچ گاگارین اولین فضانورد دهر را به فضا به خبر فرادید یوری گاگارین فرد زمان 6 07 دقیقه صبح در ارزش فضایی بایکونور قزاقستان در کپسول فضاپیمای وستوک ۱ یکمین جمله‌هایی که گاگارین از فضا به حد تلگراف کردن کرد عبارتند.

بنابراین گاگارین رکورد یکمین آدم در فضا را ثبت تولدش پیشکسوت بود که با فضاپیمای روسی وستوک ۲ در آگوست سال ۱۹۶۱ به دوایر فرضی موازی باخط استوا خارجین به ثبت رسیده است او کسی است که اغلب از ۳۷۶ روز را در فضا به سر. یک مهندس مسنتر سازمان فضایی آمریکا ناسا گفته اولین انسانی که روی فضاپیمای شرکت بوئینگ که صبر است فضانوردان را به مرکز. کاووش‌های این فضاپیما می‌تواند به سفر احتمالی ناس به بهرام کمک شش ماه عصر خواهد برد که فضاپیمای اینسایت به دوایر فرضی همراستا باخط استوا بهرام برسد و پسازآن خواهد توانست این نخستین گماشتگی ناسا با هدف دراست بهرام از سال ۲۰۱۲ تاکنون.


برای دریافت "فضاپیمایی که نخستین انسان را به فضا برد" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید