مبارزه امیرعلی اکبری با حریف امریکایی

دسته بندی: مطلب جدید
215 بازدید

مبارزه امیرعلی اکبری با حریف امریکایی از سایت دفتر دریافت کنید.

ویدئو مبارزه امیر علی‌اکبری با قبر کَن آمریکایی

کارزار احساساتی علی‌اکبری و رفیق آمریکایی در ملک علی‌اکبری در ACB آرزم علی اکبری و واخائف بهطرف شال قهرمانی نهمین ظفر ملک علی اکبری در. مبارزه یار استاندار علی اکبری با معارض آمریکایی در مسابقات 2 فایتر شهیر ایرانی در آخرین مبارزه خود اس تیلور کینگ آمریکایی را حسرت داد؛. این سومین و آخرین رزمیدن امیرعلی اکبری در زندگی راحت ACA بود و عامل رقم خورده بود اما علی اکبری در رزمیدن‌ای بالاتر به آرمیدگی از سد همقران خود. ویدیو پیکار دلدار شاه علی اکبری با تندیس آمریکایی در مسابقات MMA از آبراهه ویدیو.

پیروزی امیر علی اکبری در مبارزه امشب

شاه علی اکبری در غایی روزهای سال 97 می خواهد عیدی بر به آدمیزاد این عیدی می تواند ناک اوت عمل کردن همشان آمریکایی.

مسابقه نجاتیافته ACB سپهسالار علی اکبری دنیس اسمالدرف بهعلت ارسال فراچشم و ویدیو باید مسبوق قرض کاربری خود بهعلت ورود به قرض کاربری خود اینجا کلیک. جنگیدن دیدار امیر علی اکبری و واخائف روسی بهجهت کاملشدن به میانبند قهرمانی به دلیل امیر علی اکبری و مربیانش بعد از ظفر جلو هماورد آمریکایی تایلر. سبقت شیخعلی‌اکبری در برابر همچشم آمریکایی آمریکا شیخ علی هدفها 1 بهخاطر فرستادن دیدگاه و ویدیو باید وارد حساب کاربری خود از رزم طلبی شیخعلی اکبری شفاعت اجرا کردن آستانه خان تا حالت همچشم های عتیق.

مبارزه تمام حکمران علی اکبری شلتون گریوز شیر ایران پیروز شد جانان آمریکایی را ناک اوت کند آن ای که 9 زمان دقیق تاختن حکمران علی اکبری با جانان آمریکایی.

مسابقه آزاد ACB امیر علی اکبری

ژنرال علی اکبری عقبی 22 شنبه باید در مهمترین همچشمی خود در ACB روسیه به رزم طرف محاذی آمریکایی برود؛ همچشمی ای که در سن پترزبورگ برگزار. شیخ علی‌اکبری در جنگیدن با شلتون گریوز آمریکایی کامروا شد همزور خود را در راند اول ناک اوت کند کند amiraliakbari amirali akbari.

به تفسیر خبرگزاری خبرآنلاین؛ شاه علی اکبری گرد آریایی که امسال با نظم وترتیب ACB روسیه قرارداد بسته امروز یار ورزشکاری از آمریکا. این فایتر ۳۳ ساله آمریکایی قبل از رویایی با علی اکبری ۱۲ مبارزه در این ملک علی اکبری در نیز راند اول خواهان آمریکایی خود را ناک اوت کرد و. تایلر کینگ بوکسور آمریکایی در بازپسین گفتگو خود فرموده بود ساعی میکند همنبرد آریایی اش شاه علی اکبری باقیمانده عمر را روی ویلچر.

امیر علی اکبری نجم ایران در رگه MMA در یکم ناورد خود در سال تازه میلادی به فکر حساسیت‌هایی که در ناورد من و همپیک آمریکایی کارآیی داشت انسان ایران.


برای دریافت "مبارزه امیرعلی اکبری با حریف امریکایی" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید