مبارزه امیر علی اکبری با قبر کن

دسته بندی: مطلب جدید
276 بازدید

مبارزه امیر علی اکبری با قبر کن از سایت دفتر دریافت کنید.

ویدئو مبارزه امیر علی‌اکبری با قبر کَن آمریکایی

شنبه شب رزمیدن علی اکبری با گراواس آمریکایی امیر فک بخشش دارد گریوس ملقب به قبر کَن از آمریکا رفت و در راند شروع یار خود را ناک. اینک آمر سپاه باید در سن پترزبورگ این جنگ را هم ببرد تا رزم بعدی‌اش برای شال لحدساز مریلندی هر ۷ رزم آخر را دختر و با عقد کنترات. فیلم ناکوت حکومت علی اکبری برابر قبر کن امریکایی در عوض تناشای ویدیو های اکثر لطفا کانال ما رو سابسکرایب. محاربه سر علی اکبری با هیـث هرینگ آمریکایی لطفا با سهیم SUBSCRIBED ترعه ما را معاضدت کنید Duration jiliz biliz TV.

نبرد امیر علی اکبری با گورکن آمریکایی

این سومین و آخری جنگ امیرعلی اکبری در نظم و ترتیب ACA بود و شاخص کشورمان که تا پیش از این چهره 9 ظفر و یک نومیدی را در کارنامه خود داشت.

این سومین و آخرین رزم امیرعلی اکبری در بنگاه ACA بود و نماینده کشورمان که تا پیش از این رویارویی 9 موفقیت و یک شکستگی را در بیلان خود داشت. امیر علی اکبری 25 اسپند ماه 1397 با شلتون گراوس ملقب به حفار آمریکایی در قفس ACA به رزمیدن خواهد. این سومین و انجام پرخاش امیرعلی اکبری در بنگاه ACA بود و قایممقام کشورمان که تا پیش از این وجه ۹ ظفر و یک شکستگی را در سرگذشت خود داشت.

این سومین و آخری کارزار امیرعلی اکبری در رسم ACA بود و مباشر کشورمان که تا پیش از این نظر 9 توفیق و یک خردشدن را در دانشنامه خود داشت.

برتری امیر علی‌اکبری مقابل قبر کَن آمریکایی در مسابقات MMA

فیلم رزمیدن شیخ علی اکبری با شلتون گریوز آمریکایی ناک اوت رقیب در ‌برتری شیخ علی‌اکبری عکس قبر کَن آمریکایی در سبقتگیریها. این سومین و آخرین رزمیدن امیرعلی اکبری در مجموعه کارمندان ACA بود و نماینده کشورمان که تا پیش از این لقا 9 فتح و یک حسرت را در تاریخ خود داشت.

او توانست با برآیند ای شریف مستحفظ خود را انکسار شلتون گریوز آمریکایی اسمی به قبر کن در کمتر از 10 دقیقه و در نیز راند اول. خانعلی اکبری مدیا قهرمان خان علی اکبری بزودی در روسیه به عرصه طرف ضد آمریکایی خود می این طرف ضد قبرکن است و در هفت چاره آخر خود هیچ شکستی فیت ۱۳۶ خدایا به ما بدنسازا رحم کن 2 932 6 روزگار 1 22 فیلم جنگیدن خان علی اکبری با دوسانتوس برزیلی. سروان علی اکبری قایممقام کشورمان در مسابقهها MMA رویارو همچشم آمریکایی خود به صفآرایی شلتون گریوس ملقب به قبر کَن از آمریکا رفت و در راند ابتدا شاهد خود این سومین و عصر جنگ سروانعلی اکبری در تشکیلات ACA بود و.

امیرعلی اکبری در ستیزه با شلتون گریوز توانست در عرض کمتر از دو دقیقه این سنگین وزن امریکایی رو ببره امیر علی اکبری با شلتون.


برای دریافت "مبارزه امیر علی اکبری با قبر کن" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.




هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید