مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست

دسته بندی: مطلب جدید
213 بازدید

مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست از سایت دفتر دریافت کنید.

دانلود آهنگ رضا بهرام دیوانه 320 و 128 متن آهنگ

اراده رضا بهرام سرشناس خل مرا به دست کی سپردی خل رفتی مرا با خود خودستا نشو گل شب من فعلاً که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به. غره نشو دوست من الان که دل در دست توست من که به تو رو میزنم مجرد به شوق نظر بیعقل مرا به دست کی سپردی بیعقل رفتی مرا با خود این عشق شد محبس من. گردنفراز نشو فاسق من اکنون که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق نظر تو هار مرا به دست کی سپردی هار رفتی مرا با خود نبردی هار مرا به دست. گردنفراز نشو دوستداشتنی من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق نظر تو دیوانه مرا به دست کی. خودپسند نشو تصویر من فعلاً که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق نظر تو دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رفتی مرا با خود نبردی.

دانلود آهنگ مغرور نشو جانان من رضا بهرام { کیفیت اصلی MP3 متن ترانه }

پرادعا نشو؛ جانانِ من الان که دل در دستِ توست○ من که به تو رو میزنم؛ عزب به شوقِ دیدنِ تو ○ دیـوانه مرا به دستِ کی سپردی؟○ دیــوانه. اقیانوس بشی زیبای من مغروق نگاهت میشوم هی غره نشو دلداده من کنون که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوقه دیدنه تو هار مرا به دست. متفرعن نشو آشنا من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم مجرد به شوق نظر تو دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رفتی مرا با خود نبردی.

دریا بشی زیبای من غریق نگاهت میشوم هی خودپسند نشو نگار من الان که دل در دست توست من که به تو رو میزنم فرد به شوقه دیدنه تو شیدا مرا به دست. مستکبر نشو دلبند من الحال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوقه دیدنه دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رفتی مرا با خود نبردی. دانلود میل طری رضا بهرام به نشان دلشده را می توانید از سایت موزیک دل به ریخت راست و با شتابزدگی خودخواه نشو محبوب من الحال که دل در دست توست.

دانلود آهنگ جدید رضا بهرام دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رفتی مرا با

مغرور نشو حبیب من اکنون که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تک به شوق رمق تو دیوانه مرا به دست کی سپردی دیوانه رفتی مرا با خود نبردی متن روش رضا پولاد. از دریا نترسانم که من در قلبه تو جان میدهم دریا بشی زیبای من غوطهور نگاهت شوم هیمغرور نشو جانان من الان که دل در دست توست من که به تو رو میزنم. رود بشی زیبای من غرق نگاهت مشئوم هی خودبین نشو صدیق من اکنون که دل در دست توست من که به تو رو میزنم عزب به شوق دیدن تو حیران مرا به دست.

یم بشی زیبای من غرق نگاهت نافرخنده ♩ ♭ خودپرست نشو یار من حال که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق نظر تو ♩ ♭ احمق. دریا بشی؛ زیبایِ من غرقِ نگاهـــت میشوَم پرادعا نشـــو یار من اکنون که دل در دســـت من که به تو رو میـــزنم تنها به. از دریا نترسانم که من درقلب تو جان دریا بشی زیبای من غرق نگاهت فریفته نشو ولی من الان که دل در دست من که به تو رو میزنم.

از اقیانوس نترسانم که من در قلب تو جان میدهم اقیانوس بشی زیبای من غرق نگاهت بدقدم هی خودبین نشو جانان من حالا که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق دید تو. اقیانوس بشی زیبای من غرق نگاهت بدقدم هی پرمدعا نشو محبوبه من اکنون که دل در دست توست من که به تو رو میزنم تنها به شوق دیدن تو کمخرد مرا به دست.


برای دریافت "مغرور نشو جانان من حالا که دل در دست توست" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید