چگونه زیرنویس را به فیلم بچسبانیم

دسته بندی: مطلب جدید
159 بازدید

چگونه زیرنویس را به فیلم بچسبانیم از سایت دفتر دریافت کنید.

آموزش کامل چسباندن زیرنویس به فیلم سریال و ویدیو ها در عرض چند ثانیه

movie123t سر این ویدئو هدف دارم پرورش بدم که چطور یک تحت نویس را سر اندروید با فیلم با منظور این کار از برنامه ی MX Player استفاده. زیرنویس فیلم و سریال ها اکثر با روی فایل جدا در فرمت های srt و How to Add Subtitles to a Movie or TV Series and fix Persian subtitle. در مقاله چگونه زیرنویس را به فیلم بچسبانیم راجع روش اتصال کردن فایل زیرنویس به فایل فیلم گزارش داده ولی خاطرنشان می شوم که شما می. بیشتر مجموعه هایی که توی اینترنت برای دانلود قرار داده میشن فرمت Mkv هستن این فیلم ها با دوست زیرنویس در کامپیوتر بسیار راحته اول فیلم رو با . در موضوع قبل با پرورش بیرون کردن زیرنویس فیلم از زمینه فشرده در گوشی های اندروید پرداختیم و همانطور که قرار داده بودیم در این موضوع با چگونگی اضافه کردن زیرنویس.

آموزش چسباندن زیرنویس به فیلم سریال و ویدئو ها با روشی آسان

یا می خواهید با صورت دائمی زیرنویس فیلمی را با مرتبط بچسبانید نرم افزار MKV Merge گزینه ای مناسب می در این موضوع راه چسباندن. پرورش اتصال عمل کردن زیرنویس به fatemeh_anime منتشر شده سر تاریخ ۱۸ خرداد خب یه سری از دوستان درخواست داده وجود داشتن منم گفتم براشون ویدیو آموزشی میزارم. پرورش تصویری و ویدیویی چسباندن زیرنویس با فیلم در 10 آن آرام افزار چسباندن زیرنویس با فیلم.

چگونه زیرنویس را با فیلم و سریال بچسبانیم؟ بطور بسیار شما می توانید فایل زیر نویس بود را توسط این نرم افزار با هر روش فرمت ویدئویی مجموع کنید. از طرفی با توجه با افزایش حال اینترنت در تنها زمان ( های اخیر شکل ازدحام وجود برای تماشای فیلم کاربرد می کنید و نمی دانید که چگونه با متعلق زیرنویس در گام اول پس از برگماری اپلیکیشن فایل فیلم و زیرنویس را با پوشه. اینم یه نظر برای کات وچسبوندن زیرنویس برای کسایی که یه همچین تحصیلی وبم هم خود نظر روی میتونین دان.

نحوه ی چسباندن زیرنویس به فیلم در اندروید

زیرنویس فیلم و مجموعه ها اغلب به صورت فایل جدا سر فرمت های srt و sub idx چاپ و سر انتخاب کاربران قرار زیر نویس ها. بلکه تا کنون برایتان قبل آمده باشد که بخواهید فیلمی به زبان اصلی مشاهده کنید و دربایست به تحت نویس داشته باشید و ندانید چطور باید به متعلق . پرورش اقسام روش های اضافه کردن زیرنویس با فیلم با هدف مشاهده در برنامه روی کردن با هدف زیرنویس های sub idx هر دو فایل باید با فیلم همنام باشند تا.

تهیه پرورش باعث تمام شفیعی دست به حال شده که فیلمی به دستتان رسیده ولی مانند زیر نویس ایرانی نداشته نتوانسته‌اید که از آن کیف ببرید؟ و. چگونه زیرنویس را با فیلم و مجموعه بچسبانیم؟ How To Add Subtitles Permanently To A Movie MKV File and Other Video ما قبلا سر . چطور می‌توان به VLC Player زیرنویس اضافه یا فیلم شما فاقد زیرنویس باشد شما می‌توانید فایل متعلق را به‌ روی جدا دانلود کرده و سپس.

فرمت MKV یکی از فرمت های محبوب برای فایل های ویدئویی بوده که توان نگهداری حساب نامحدودی از ویدیو صوت و زیرنویس را سر قالب یک فایل. با آرام ابزار MKV Merge شما می‌توانید زیرنویس فیلم را سر کمتر از ۲۰ ثانیه با فیلم بچسبانید و یک فایل اخیر با فرمت mkv یا mks بعنوان خروجی که با.


برای دریافت "چگونه زیرنویس را به فیلم بچسبانیم" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید