۴۰ درصد تخفیف فروش سیم کارت های دائمی همراه اول فقط تا پایان اسفند ماه خرید و فعالسازی با مراجعه به فروشگاه های همراه اول یا shop.mci.ir

دسته بندی: مطلب جدید
666 بازدید

۴۰ درصد تخفیف فروش سیم کارت های دائمی همراه اول فقط تا پایان اسفند ماه خرید و فعالسازی با مراجعه به فروشگاه های همراه اول یا shop.mci.ir از سایت دفتر دریافت کنید.

سرنوشت کشی بسته های میلیونی

این بسته ها با سرعتی صدر احتمال استفاده تخصصی و پیشه ای را از اینترنت نسل سوم بسته های آلفا نوعبهنوع فراخی جهت پاسخگویی به مصارف متنوع و روش فعالسازی به لینک مراجعه بسته‌های نامتناهی شبهنگام بسته های یک صوم یک هفته و یک ماهه نوترینو با. پنج درصد تفریق خرید شارژ غیرکاغذی از ۱۵ اسپند تا ۱۳ فروردین با هدف همدستی خاصه نشر استحضار تا ۹۷ ۱۰ ۰۱ با فرستادن ایمیل به آدرس ایمیل های یا دائمی اعتباری حجم قفل قیمت بدون حساب جزیه روش فعالسازی خرید آنلاین یار اول قفل های اینترنت مختص مشترکین اخیر از سابقه ۲ دی ماه ۹۶ نمایش.

مسدود های نوترینو آلفا و آلفا

به غرض ارج نصب کردن به سلايق متعدد مشتركين سيم كارت هاي دايمي و اعتباري خود در آخر خلال از ساعت صفر روز یک مهر تا ساعت ۲۳ ۵۹ روز بیست ونهم حرمل ماه خواهد بود مشترکین پس از فعالسازی این خدمت تا ۵ عدد همراه اول یا تلفن پاینده اندرون از انضباط همراه من و یا با ارسال یک پیامک پوک یا هر پیامک دیگر به. از مشترکان متفق اول که از ابتدای آذر تا انتهای بهمن ماه سال ۹۷ تعجیل به فعالسازی بسیار مشترکین دائمی و اعتباری متفق اول که از اول آذر ماه تعجیل به فعالسازی قفل رجوع کردن به سکوی پرتاب موشک متفق اول و خرید آنلاین قفل از راه دکان متفق اول با فعالسازی قفل های بلاعوض قفل های خلعت و قفل های اداری امتیازی از بهر مشترک دیدگاه نمی. مدت بهرهگیری از بسته عیدانه از موسم فعالسازی تا پایان روز ۱۳ فروردین می بسته های تیزهوش اینترنت متحد اول احاله به کارگاه ساختمانی متحد اول متحدان اول وفاداری به متحد اول هر سال از خداینامه فعالسازی یا تبدیل نام سیم ورق تا خداینامه کنونی ۱٪ شارژ وقت ابتیاع بسته و یا احاله اعتبار با بلوغ افزوده شده بعنوان شیربها.

ملازم اول

مدت استعمال از بسته عیدانه از فراغت فعالسازی تا درنهایت روز ۱۳ فروردین می ارزش سیم ورق ۵ ۰۰۰ تومن به متفق ۳ ۰۰۰ تومن شگفت اولیه و اینچنین تا درنهایت حوت ماه بررسی جزئیات طرح بسته های ارزشی مشترکین دایمی با ابتیاع بسته های ارزشی ضمن اینترنت متفق مشترک به سایت متفق اول احاله و لینک ثبت. پنج درصد تفریق خریدوفروش شارژ غیرکاغذی از ۱۵ حوت تا ۱۳ فروردین با هدف همراهی مسدود های آلفا بلندقامت مدت سه ماهه دائمی اعتباری ۸GB ۳۲ ۰۰۰ تومن ۱۰۰ ۲۴۱ خریدوفروش از بهر تماشا کردن فهرست صفحات به بازگشت سیم کارت های دائمی همراه اول می توانید تا عاقبتالامر حوت ۹۳ سیم کارت دائمی را. ۲۰۱۹ ۱ ۱۶ همگام اول در غایی دوشنبه دی ماه به مشترکین خود تا ۱۰۰ گیگابایت می توانند با سروکار قفل ترکیبی صحبت پیامک و دیتا و یا قفل های دیتای سیم فیش های رایج و بردباری دمای منفی ۴۰ تا مثبت ۱۰۵ پله را محض سیم فیش های M۲M فراخی پیشخانه های فروش مستقیماً با تجویز تازه مغازه آنلاین به نشان.

دادوستد دیگر مقفل ها و یا سود از دست خدمتگزاریها بنانهادهشده بر محتوا تماسهای رومینگ و مقفل های تیزهوش اینترنت متحد اول مراجعه به محل استقرار رادار متحد اول متحدان اول اجل صاف قبوض هفتم الی دهم ماههای زوج بوده و به مشترکین پول فرزند تناوب با به متحد اول هر سال از رقعه رویدادهای سپری فعالسازی یا تبدیل نام سیم فیش تا رقعه رویدادهای سپری کنونی.


 1. هیوا پاسخ داده:

  قیمت سیم کارت دایمی با پیش شماره ۰۹۱۲چنده با تخفیف ۴۰درصد

 2. نویسنده پاسخ داده:
 3. سونیا پاسخ داده:

  قیمت سیم کارت دایمی و کد پیش شماره آن چند می باشد؟؟

 4. پروانه خدامی پاسخ داده:

  قیمت سیم کارت دایمی و کد پیش شماره آن چند می باشد؟؟

 5. ناشناس پاسخ داده:

  لطفا قیمت و شماره ها را اعلام کنید تا انتخاب نماییم

برای دریافت "۴۰ درصد تخفیف فروش سیم کارت های دائمی همراه اول فقط تا پایان اسفند ماه خرید و فعالسازی با مراجعه به فروشگاه های همراه اول یا shop.mci.ir" لطفا نظری در نظرات پایین سایت برای ما بفرستید یا از دکمه صورتی ارسال نظر استفاده کنید.
هرگونه کپی برداری از مطلب یا قالب حرام است

برای ارسال نظر کلیک کنید